Nu är det klart, preliminär startlista till NGK-Masters 2010!

Publicerad: 2010-10-10   Av: Per Andersson
Efter stor vånda och massor av research har vi nu valt att publicera den preliminära startlistan.
Ronny Nilsson, en av de lyckliga deltagarna i årets NGK-Masters tar hjälp med att fixa bilen

 

 

Seniorer med guldbiljett
Anders Larsson
Andreas karlsson
Andreas Roth (fel i listan)
** Erik Jensén
Even Fröshaug
Frank Jacobsson
Fredrik Höglund
** Glenn Haug
Henke Johansson
Jari Tissari
Joachim Bergqvist
Johan Berntsson
Johan Wickelgren
Jonas Isaksson
Linda Abrahamsson
Magnus Lundqvist
Micke Westerlund
Morten Ottesen
Oskar Jansson
Pontus  Sandström
Robert Bergvik
Roger van den Berg
Tomas Andersson
Tomas Pernbrink 

Tidigare segrare
Per Christensson
Stefan Eliasson
Fredrik Lindberg
Andreas Dahlberg
Daniel Wall 

Övriga
Anders Andersson
Anders Hedström
Andreas Persson
Christer Larsson
Christer Lundh
David  "LL" Johansson
FIDDE
Freddie Gustavsson
Fredrik Aronsson
Fredrik hagelin
Fredrik Olsson
Fredrik Wakman
Håkan Persson
Janne "Flash" Nilsson
Jim Olofsson
Johan Uhr
Johannes Collin, Aftonbladet
Johnny Hansén
Jörgen Jönsson
Jörgen R Grinden
Jörgen van den Berg
Kalle Barfeldt
LG Bran
LUNQAN 
Magnus "Ölme" Johansson
Magnus Eriksson
Markus Kujanpää
Martin Öhlin
Mattias Ledin
Mauno Näätänen
Micke "Crazy Mike" Nilsson
Micke Nilsson
Mikael Thiman
Mikael Ringström
Niklas Hagström
Niklas Nilsson
Ola Stokka
Ole-Martin Johansson
Oskar Sundell
Patrik Sundholm
Per Björnsson
Per Johansson
Perra Andersson
Peter Hedström
Peter Karlsson
Peter Sandow
Petri Häggman
Reine Kyrk
Rikard Eliasson
Robert Engström
Robert Morell
Robin Larsson
Roger Eriksson
Ronnie Hagestig
Ronny Nilsson
Santosh Berggren
Simon Johansson
Sverre Isachsen
Tobias Gyllström
Tobias Hising
Tobias Svärd
Tobias Söderqvist
Tomas "Talla" Eriksson
Tomas "Tompa" Johansson
Tomas Forslöv
Tomas Sundholm
Totto Höök
Trond Stensböl
Uffe Eriksson
Urban Bergström
TBA
TBA
TBA
TBA
 

Reserver
Tomas Sjöberg
Benny Thuresson
Markus Andersson
Jimmy Andersson
Andreas Carlsson
Robin Olsson
Barry Kling
Roger Igelström 

Damer o Oldboys med guldbiljett
Cecilia Carlberg
Frida olsson
Ida Svensson
Jenny Isaksson
Jill Eriksson
Marie Johansson
Tina Öberg
Tone Andresen 

Tidigare segrare
Terese Lennartsson
Annelie Andersson
 

Övriga
Anitra Zähle Nilsen
Bo Eliasson
Camilla Ekholm
Caroline Olsson
Eveline Walfridsson
Jeanette Kjäll
Lars-Ove'biffen' Olsson
Malin Gjerstad
Marinette Andersson
Markku Hyttinen
Miriam Walfridsson
Nathalie Holm
Petra Nordqvist
Sandra Hultgren
Sarah Samuelsson
Sverre Eliasson
Theresén Landström
Torbjörn  Jönsson
Veronica Hansen
Vicky Bran 

Reserver
Therese Lundh
Carina Tordegård
Sissel Hansen
Anders Björck

NGK AutoExperten MekoPartner Scandic Winn